Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /powiatmalbork/templates/pow1/functions.php on line 205

flag yellow low mini

PROW 2014 2020 logo kolor mini

Operacja pn. „Scalanie gruntów wsi Złotowo gmina Stare Pole” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W listopadzie 2019 roku nastąpił odbiór części czynności związanych z pierwszym etapem prac scaleniowych w zakresie zgodnym z Porozumieniem z dnia 26 sierpnia 2019 r. zawartym pomiędzy Powiatem Malborskim, a Województwem Pomorskim, jednostką realizującą Wojewódzkim Biurem Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku. W wyniku przeprowadzonych prac Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku, opracowało m.in. analizę i ocenę materiałów geodezyjno-kartograficznych oraz wykonało pomiary niezbędne do realizacji projektu scalania.

Działania zostały podjęte w ramach operacji pn. „Scalenie gruntów wsi Złotowo gmina Stare Pole” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Realizacja kolejnej części prac w ramach scalania gruntów obrębu Złotowo, gmina Stare Pole planowana jest w 2020 roku.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie