Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /powiatmalbork/templates/pow1/functions.php on line 205

105x70 bis

Operacja pn. „Scalanie gruntów wsi Klecie gmina Stare Pole” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W listopadzie 2018 r. nastąpił odbiór czynności związanych z drugim etapem operacji prac scaleniowych w zakresie zgodnym z Porozumieniem z dnia 06 lipca 2018 r. zawartym pomiędzy Powiatem Malborskim, a Województwem Pomorskim jednostką realizującą Wojewódzkim Biurem Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku.

W wyniku przeprowadzonych prac wykonawca tj. Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku, sporządził m.in. dokumentację geodezyjno-prawną, w tym opracował projekt scalania, uzyskując decyzję zatwierdzającą scalanie. Jednocześnie został wyznaczony projekt scalania na gruncie, stabilizacja nowych granic nieruchomości oraz sporządzono protokoły warunków objęcia w posiadanie. Działania podjęte zostały w ramach operacji pn. „Scalenie gruntów wsi Klecie gmina Stare Pole” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Dalsze prace zaplanowane są na rok 2019. Będę one dotyczyć zagospodarowania poscaleniowego obrębu Klecie, gmina Stare Pole.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie