Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner29.jpg

DLA TURYSTY

Gospodarstwo położone jest w bardzo spokojnej okolicy, wśród pięknej zieleni, na obrzeżach Malborka. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 5 minut.
Oferta jest niezwykle atrakcyjna ze względu na kilka czynników: niski koszt pobytu, wysoki standard oferowanych usług, wiele naturalnych oraz przygotowywanych atrakcji.

To idealna propozycja dla osób, które lubią ciszę, spokój, kontakt z fauną i florą ale także i dla turystów preferujących aktywny wypoczynek. Do dyspozycji gości gospodarze oddają grilla, który wliczony jest w koszt pobytu. Istnieje możliwość organizowania biesiad oraz grupowych wyjazdów nad morze, transportem zapewnionym przez gospodarzy. Do dyspozycji gości gospodarze wypożyczają rowery. Atrakcją jest także pole paintball-owe, które dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.
Posiłki nie koniecznie trzeba przygotowywać we własnym zakresie, można skorzystać z cateringu oraz grilla znajdującego się w pięknej altanie ogrodowej. Gospodarstwo dysponuje dwoma pokojami czteroosobowymi i trzema pokojami dwuosobowymi (z możliwością dostawki). Wszystkie pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką oraz innymi udogodnieniami. Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania ze strzeżonego parkingu, który znajduje się na terenie posesji.
Cały obiekt jest monitorowany 24h na dobę.
Czyste powietrze, duża ilość terenów zielonych, pobliże żeglownej rzeki, w okolicy mnóstwo tras rowerowych, to teren na aktywny wypoczynek, zdrowy dla ciała i ducha - to naturalne walory tego miejsca. Miłośnicy spokoju i kameralności również znajdą tu swoje zacisze - na leżaczku, przy oczku wodnym pełnym rybek, raków, żółwi, bujnej zieleni i kwiatów.

Koszt pobytu: 50-90 zł (od osoby za dobę)

 

Gospodarstwo Agroturystyczne „ZACISZE U WENI"
Kamionka 7a
82-200 Malbork

tel. 55 272 08 33
tel. kom. 602 102 426
email: unikat70@wp.pl
www: www.zaciszeuweni.pl

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62