DLA TURYSTY

Gospodarstwo oferuje cztery pokoje 2-5 osobowe z łazienkami i TV. Proponuje także całodzienne wyżywienie oparte na własnych produktach z wykorzystaniem ziół z ogrodu lub bez wyżywienia z dostępem do kuchni. Na posesji znajduje się parking samochodowy oraz miejsce do wypoczynku i rekreacji koło domu.

Gospodarze umożliwiają organizowanie ognisk oraz wycieczek rowerowych i pieszych z dala od zgiełku miasta. W sąsiedztwie można skorzystać z jazdy konnej. Udogodnieniami dodatkowymi są: mini boisko do gry w piłkę, rowery, placyk zabaw dla dzieci, grill, miejsce na namioty, możliwość korzystania z telefonu, możliwość prania i prasowania, możliwość zabrania zwierząt, organizowanie czasu dla rodzin. Jeżeli mają Państwo ochotę spędzić urlop na wsi w ciszy i spokoju, a jednocześnie wczuć się w klimat czasów panowania Krzyżaków gospodarstwo to jest idealnym miejscem.
Z gospodarzami można się porozumieć w języku niemieckim i angielskim.

Koszt pobytu: 40-50 zł (od osoby za dobę) + 35 zł (całodzienne wyżywienie). Zniżki dla dzieci.

Gospodarstwo Agroturystyczne „POD BRZÓZKAMI"
Aleksandra Reksa
Kamionka 25