Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner8.jpg

DLA TURYSTY

Gospodarstwo agroturystyczne „STARY PARK" położone jest na terenie Żuław Wiślanych, 6 km od Malborka. Wokół domu tereny zielone w tym stary park, staw rybny i kąpielowy z plażą, plac grillowy, plac rekreacji sportowej, plac zabaw dla dzieci, ognisko.

Gospodarstwo dysponuje 4 komfortowo wyposażonymi pokojami (w tym trzy z łazienką), salą kominkową, jadalnią, oranżerią, polem namiotowym i oświetlonym miejscem na caravaning. Gospodarstwo do dyspozycji gości posiada garaże samochodowe, rowery górskie a w sezonie zimowym łyżwy, sanki i narty. Istnieje również możliwość jazdy konnej.
W ofercie jest także całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem gości z najwybredniejszymi gustami, gospodarze jednak zachęcają do kuchni polskiej i regionalnej. Gospodarstwo organizuje również imprezy integracyjne dla niewielkich (do 20 osób) grup.
Wszystkie te urządzenia i sprzęty ogrodowe, a także usytuowanie powodują, że ogród i park stanowią doskonałą oazę ciszy, spokoju i rekreacji.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się: ośrodek kultury, remiza strażacka oraz boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, a także profesjonalny plac zabaw dla dzieci.

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne „STARY PARK"
Maciej Wąsik
Stogi 20 A
82-200 Malbork

tel. (055) 272 91 03
tel. kom. 660 172 404
email: starypark@wp.pl
www: www.starypark.pl

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62