Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner42.jpg

Na zamku malborskim  - w Centrum Konferencyjnym Karwan,  w dniu 10 grudnia 2019 roku odbyła się Konferencja – A jak Autyzm. Zorganizował ją malborski Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem  - w ramach Europejskiego Tygodnia Autyzmu.  W geście solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem,  w ważnym wydarzeniu dla Ośrodka i społeczności lokalnej wzięli udział nie tylko specjalni goście, ale rodzice, nauczyciele i samorządowcy.

Czytaj więcej...

W Zespole Szkół Katolickich imienia św. Jana Pawła II w dniu 28 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość oddania kolejnego etapu budowy sali gimnastycznej. Szkoła wzbogaciła się o zaplecze socjalne dla uczniów i nauczycieli przy obiekcie sportowym. W uroczystości wziął udział JE dr Wojciech Skibicki biskup pomocniczy Diecezji Elbląskiej.

Czytaj więcej...

Od 15 listopada młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza  ma możliwość uczestniczyć w niezwykle interesującym projekcie, jakim są Warsztaty Dziennikarstwa Kulinarnego „Pogranicze Bieszczadzkie od Kuchni”. Odbywają się one w urokliwym Czardworku w Przysietnicy, koło Brzozówki. Jest to projekt międzynarodowy – dla młodzieży z Polski i Ukrainy.

Czytaj więcej...

W ramach III Uczniowskiej Konferencji Naukowej na Politechnice Gdańskiej w dniu 16 listopada 2019 roku Sebastian Kwaśniak przedstawił swój wykład „Zastosowanie technologii informatycznych w neurodydaktyce". Sebastian jest – uczniem klasy trzeciej Technikum nr 3 w ZSP nr 3 w Malborku. Tutaj zdobywa kwalifikacje w zawodzie  technik informatyk.  

Czytaj więcej...

W malborskiej „dwójce” imienia Ignacego Krasickiego odbył się kolejny XVIII Powiatowy Konkurs Amatorskich Zespołów Teatralnych. Dzieci i młodzież zaprezentowały w różnorodnych prezentacjach dramy aktualne problemy i zagrożenia niekontrolowanej obecności dziecka w internecie czy korzystania z nowoczesnych technik komunikacji.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62