Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner41.jpg


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /powiatmalbork/templates/pow1/functions.php on line 205

Uczniowie kl. V-VI szkoły podstawowej dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, - z Gdańska, Nowego Dworu Gdańskiego, Barcic, Malborka oraz malborskiego młodzieżowego ośrodka wychowawczego, wzięli udział w VI edycji turnieju matematycznego-przyrodniczym.

Czytaj więcej...

7 października 2019 roku zainaugurowano nowy szkolny dla uczniów objętych działaniami projektu „Zdolni z Pomorza” w powiecie malborskim. Uroczystość odbyła się w Sali konferencyjnej Rady Powiatu z udziałem rodziców nowo nominowanych i wicestarosty malborskiego Waldemara Lamkowskiego. Podziękował rodzicom za wsparcie swoich dzieci oraz nauczycielom-trenerom za rozwijanie uzdolnień i zainteresowań organizując ciekawe zajęcia i indywidualne podejście do utalentowanej młodzieży. Coraz więcej z nich ma już na koncie swoje sukcesy naukowe . 25 nowych uczestników projektu otrzymało nominacje do udziału w programie. Przeszli wcześniej badania i testy przedmiotowe.

Czytaj więcej...

W dniu 03 października 2019 r. uczniowie klasy I kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa uczestniczyli w wyjedzie na Międzynarodowe Targi Polagra Gastro oraz Targi Wyposażenia Hoteli INVEST – Hotel w Poznaniu.

Czytaj więcej...

4 października 2019 roku na Dziedzińcu Heweliusza w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbyła się Pomorska Samorządowa Debata Edukacyjna z inicjatywy Pomorskiej Rady Oświatowej i Marszałka Województwa Mieczysława Struka. Debatę poprzedziły spotkania i rozmowy subregionalnych w dniach 23-25 września w Chojnicach, Słupsku w Tczewie.

Czytaj więcej...

Dynamika i ruch w przestrzeni i na płaszczyźnie - to tematyka wystawy prac 157 uczniów - od lat 7, Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku. 2 października 2019 roku w Galerii „Nova” w zabytkowym Szpitalu Jerozolimskim otwarto wernisaż wybranych prac podopiecznych Ogniska. Wystawa to cykliczne wydarzenie, które podsumowuje miniony rok szkolny.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62