Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner18.jpg

Niezmiernie miło jest nam poinformować o pierwszym w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym wolontariuszu, który ma możliwość uczestnictwa w projekcie w ramach Erasmus + w Portugalii.

Czytaj więcej...

W sali konferencyjnej Rady Powiatu Malborskiego w dniu 30 maja 2019 roku odbyło się podsumowanie IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi". Konkurs w tym roku jest pod hasłem: "Maszyna pracuje a dziecko obserwuje". Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Czytaj więcej...

W dniu 28 maja 2019 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku spotkali się dyrektorzy szkół i placówek - wraz ze swoim samorządowcami, powiatu nowodworskiego, kwidzyńskiego, sztumskiego i malborskiego. To zespół samokształceniowy działający w ramach Pomorskiej Sieci Szkół Dyrektorów skupionej wokół Centrum Edukacji Nauczycieli i Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego - przy wsparciu Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62