Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner25.jpg

W ramach projektu pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim poprzez przeprowadzenie robót budowlanych i zakup wyposażenia w ramach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku” przygotowanego przez Powiat Malborski zrealizowano pierwszą część oddając nowoczesne pracownie dla przyszłych informatyków i programistów oraz pracowni specjalistycznych i laboratorium języków obcych. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2014-2020. Wartość nowej inwestycji to ponad milion złotych.

Czytaj więcej...

We wtorek 14 maja br. w Starostwie Powiatowym w Malborku odbyło się pierwsze z cyklu spotkań organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego poświęcone najbliższym konkursom realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w dniu 11 maja 2019 r. odbył się festyn, w którym Powiat Malborski uczestniczył jako współorganizator.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ogrodach Muzeum Miasta Malborka, przy ulicy Kościuszki. Na mieszkańców Malborka wraz z dziećmi czekało wiele atrakcji, między innymi różnorodne gry i zabawy oraz zajęcia edukacyjne dotyczące funduszy unijnych. Festyn został zorganizowany wspólnie przez wiele instytucji miejskich i powiatowych.

Czytaj więcej...

Cyfrowa majówka” to konkurs na inicjatywy dla lokalnych społeczności i to właśnie o organizację takich wydarzeń nam chodzi. Najważniejsze? Termin. Wydarzenia należy zorganizować od 11 do 19 maja 2019 r.

O jakie wydarzenia chodzi? To zależy tylko od kreatywności ich organizatorów. Gra miejska, warsztaty, pogadanka, seminarium, aplikacja internetowa, kino plenerowe, piknik cyfrowy, a nawet wyjątkowo ciekawa lekcja informatyki – to tylko kilka propozycji. Im więcej inicjatyw, tym lepiej.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62