Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner3.jpg

Dnia 24.09 br. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 odbył się Finał Powiatowy VI edycji Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”. Konkurs organizowany był przez Regionalne Stowarzyszenie Naukowo-Edukacyjne w Tczewie, Centrum Kultury i Sportu w Gdańsku oraz współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Malborku.

Celem konkursu było wyłonienie utalentowanej i kreatywnej młodzieży oraz motywowanie ich do rozwijania swoich talentów i zainteresowań. W finale uczestniczyli przedstawiciele powiatów: malborskiego, sztumskiego, nowodworskiego, bytowskiego, chojnickiego, lęborskiego oraz człuchowskiego.

Czytaj więcej...

Z okazji XV-lecia Samorządu Powiatowego Starosta Sztumski i Starosta Malborski oraz Rada Powiatu Sztumskiego i Rada Powiatu Malborskiego Serdecznie zapraszają na widowisko plenerowe: TAŃCZĄCE FONTANNY 27 czerwca 2015 roku o godz. 22:30 - Bulwar nad Nogatem.

Szczegóły poniżej ...

Czytaj więcej...

W dniu 30.05.2015 r. grupa ponad 50 turystów odbyła wycieczkę po gminie Miłoradz i okolicach. Wydarzenie nosiło tytuł „Tam, gdzie początek Żuław”. Pierwszym miejscem, które odwiedzono, była Pogorzała Wieś i miejscowy cmentarz ewangelicki.  Następnie przez rezerwat Las Mątawski  turyści udali się na śluzę w Białej Górze, gdzie uczestników wycieczki przywitał wójt gminy Miłoradz – Arkadiusz Skorek. Następnie uczestnicy wycieczki zwiedzili Starą Kościelnicę, po której oprowadzała członkini Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy”, a zarazem mieszkanka wsi – Aleksandra Paprot. Z kolei pozostali mieszkańcy wsi pod przewodnictwem radnej – Jolanty Wiśniewskiej - przygotowali niespodziankę: solidny i bardzo smaczny poczęstunek w świetlicy wiejskiej.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62