Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner31.jpg

Wszystkim miłośnikom Żuław zarówno mieszkańcom jak i odwiedzającym nas turystom przedstawiamy publikację pn. „Przewodnik turystyczno-krajoznawczy po powiecie malborskim". Jest to pierwsza tak kompleksowa pozycja zawierająca nie tylko informacje na temat bogactwa kulturowego, architektonicznego i przyrodniczego powiatu malborskiego, lecz przede wszystkim dzięki właściwej konstrukcji zarówno merytorycznej jak i graficznej stanowi ona źródło wielu praktycznych informacji na temat lokalnych zasobów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do ZRYWU WOLNYCH SERC – 1 czerwca 2015 roku, o godz. 14:00

Zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki kierowane jest do rodzin, dziadków i wnuków, rodziców i dzieci, wychowawców i podopiecznych, włodarzy i obywateli miast, miasteczek i wsi, zatem do każdego we wspólnej sprawie promowania MODY NA ŻYCIE BEZ UZALEŻNIEŃ, na życie bez przemocy fizycznej i psychicznej, na życie godne i odpowiedzialne, na życie bezpieczne, życie, którego wartością jest wolność.

Czytaj więcej...

Dnia 20 kwietnia upływa termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2015 organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Zgłoszenie jest bezpłatne a udział może wziąć każdy mikroprzedsiębiorca, zatrudniający mniej niż 10 pracowników i którego roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro. W gronie dotychczasowych laureatów znaleźli się właściciele firm z różnych branż, np. technologicznej, spożywczej czy artystycznej. Tegoroczna pula nagród to 80 tys. zł.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62