Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner23.jpg

Dnia 7 marca 2014 r. w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Malborku odbył się Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Przystanek: Bruksela" organizowany przez biuro Jana Kozłowskiego – Posła do Parlamentu Europejskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu malborskiego.

Czytaj więcej...

Film można bezpłatnie publikować na stronach internetowych, wykorzystywać jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP oraz wykorzystywać w celu rozpowszechniania wiedzy na temat pierwszej pomocy.

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Czytaj więcej...

W związku z wnioskiem złożonym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA na realizację zadania publicznego o charakterze lokalnym pod nazwą „EnMusic Festiwal 2014 – Energetyczne Warsztaty Artystyczne" z pominięciem otwartego konkursu ofert na podstawie art. 19 a Ustawy o działalności pożytku publicznego (...), Zarząd Powiatu Malborskiego zgodnie z art. 19 a ust. 3 i ust.4 w/w ustawy zamieszcza złożoną ofertę w celu umożliwienia każdemu zgłoszenia do Wydziału Promocji, Edukacji, Kultury i Sportu uwag dotyczących jej treści w ciągu 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w sposób, którym mowa w art. 19 a, ust.3 w/w ustawy (tj. do dnia 07 lutego 2014 r.).

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62