Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner42.jpg

Pomorska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ogłasza konkurs Grantów BRD mający na celu wsparcie finansowe dla najlepszych inicjatyw edukacyjnych i informacyjnych, w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, realizowanych na terenie województwa pomorskiego.

Szczegóły: http://prbrd.gda.pl/granty-brd/

 

Zarząd Województwa Pomorskiego uchwałą nr 273/33/19 z dnia 26 marca 2019 r. ogłosił Konkurs o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora”.

Celem Konkursu jest wyróżnienie Seniora, Samorządu, a także osób podejmujących szczególnie wartościowe i skuteczne inicjatywy na rzecz seniorów oraz upowszechnianie i promowanie działalności Seniorów i polityki senioralnej w regionie Województwa Pomorskiego.

Czytaj więcej...

Redakcja Gazety Wyborczej-Trójmiasto przy współpracy z Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot organizuje Wielki Test Wiedzy o Metropolii. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia o godz. 11.00 na Politechnice Gdańskiej. Uczestnicy konkursu odpowiadać będą na 60 pytań. Współuczestnicząc w układaniu pytań testowych organizatorzy staraliśmy się wybrać ciekawe zagadnienia związane z samorządami członkowskimi Obszaru Metropolitalnego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Aby wziąć udział w teście należy zarejestrować się do dnia 30 listopada pod linkiem: https://bilety.cojestgrane24.pl/wielki_test_metropolia#/lp 

Serdecznie zachęcamy do udziału w teście.

Starosta Powiatu Malborskiego - Mirosław Czapla, serdecznie zaprasza na "Interaktywny konkurs wiedzy o tematyce 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości".

Konkurs odbędzie się 19 listopada 2018 roku o godz. 13:00 w auli im. Leopolda Cieplaka I Liceum Ogólnokształcego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku przy ul. 17 Marca 6.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62