Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner5.jpg

Jan Kozłowski - Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszają do udziału w konferencji "Sport w Nowych Wieloletnich Ramach Finansowych, który odbędzie się 11 kwietnia 2014 roku o godz. 10:00 w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny Starosta Powiatu Malborskiego miał przyjemność ogłosić Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca/Drużynę Sportową Powiatu Malborskiego Roku 2013, w którym mieszkańcy powiatu malborskiego, dzięki uprzejmości „Gazety Malborskiej" wybrali 10 najpopularniejszych sportowców i najpopularniejszą drużynę sportową Powiatu Malborskiego. Uroczystość podsumowująca wyniki plebiscytu odbyła się 18 marca w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny Starosta Powiatu Malborskiego wraz z „Gazetą Malborską” ogłosił Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca/Drużynę Sportową Powiatu Malborskiego, tym razem 2013 roku. To właśnie mieszkańcy naszego powiatu poprzez łamy prasowe wybiorą najpopularniejszych: 10 sportowców i 1 drużynę sportową z powiatu malborskiego.

Czytaj więcej...

Upłynęło pięć lat od pierwszego mikołajkowego turnieju. Ten piąty mikołajkowy turniej zapisze się wielkim sukcesem i darem serca sponsorom, ponieważ był najbogatszym w prezenty mikołajkowe. Początek zaczął się od godziny 10.00 spod kas Muzeum Zamkowego w Malborku celem zwiedzania zamku dla 42 zawodniczek i opiekunów.

Czytaj więcej...

Wiele miłych niespodzianek spotkało miłośników boksu zawodowego zgromadzonych w sobotę Hali Gimnazjum Nr 3 w Malborku.

Wyjątkowo sprawną organizację imprezy, najnowocześniejszą oprawę techniczną, widowiskowe walki zawodników na ringu dla mieszkańców powiatu malborskiego dostarczyła grupa Tymex Thunder Promotions Krystiana Cieśnika, która na malborskiej hali stworzyła pierwszą tego typu imprezę w historii miasta.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62