Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner42.jpg

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Czytaj więcej...

W dniu 6 grudnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Malborku w ramach realizacji Projektu BIOBALT odbyło się seminarium powiatowe pt. „Zrównoważone zarządzanie zasobami w gospodarstwie rolnym” zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu – Biuro Powiatowe w Malborku oraz Starostę Powiatu Malborskiego.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku wraz z Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Lubaniu - Biuro Powiatowe w Malborku organizuje w dniu 06.12.2016 r. seminarium pn. „Zrównoważone zarządzanie zasobami w gospodarstwie rolnym”, które odbędzie się w ramach realizacji Projektu BIOBALT. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Czytaj więcej...

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu Oddział w Starym Polu zaprasza na konferencję pt.: "Ochrona środowiska w gospodarstwach rolnych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii" która odbędzie się 16 listopada (środa) 2016 r., o godz. 1000 w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21, w Sali Unijnej.

Czytaj więcej...

Dnia 13.10.2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego konkursu Piękna Wieś Pomorska 2016.
Z przyjemnością zawiadamiamy że zwycięzcą etapu wojewódzkiego – finałowego konkursu Piękna Wieś Pomorska 2016 w kategorii „Wieś” została wieś Stara Kościelnica, gmina Miłoradz w powiecie malborskim, której sołtysem jest Pan Kazimierz Kurpias. W kategorii „Zagroda” wyróżnieni zostali Państwo Aleksandra i Mariusz Reksa z Kamionki, gmina Malbork, powiat malborski.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62