Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /powiatmalbork/templates/pow1/html/modules.php on line 36
baner37.jpg

DLA TURYSTY

Gospodarstwo posiada pole namiotowe usytuowane w atrakcyjnej okolicy przy Rzece Nogat w sąsiedztwie Zamku Krzyżackiego. Na polu namiotowym plaża, sprzęt wodny, miejsce na ognisko.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo oferuje do dyspozycji gości 5 pokoi, kuchnię oraz jadalnię. Estetyczny ogród wokół domu zachęca do wypoczynku i wspólnego biesiadowania przy ognisku. Gospodyni oferuje smaczne, zdrowe, całodzienne wyżywienie.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo znajduje się na terenie gminy Nowy Staw w odległości 8km od Malborka. Oferuje swoim gościom 2 pokoje. Jeden 2-osobowy oraz jeden 3-osobowy. Z gospodarstwa można szybko dojechać do Malborka, Gdańska, Krynicy Morskiej, gdzie czeka na turystów wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo oferuje 2 pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką. W pokojach udogodnieniem jest TV, radio oraz czajnik. Gospodarze udostępniają stół do tenisa, rowery oraz sprzęt wędkarski.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo oferuje dwa pokoje 4-osobowe oraz jeden pokój 2-osobowy ze wspólną kuchnią, WC i łazienką. W pokojach znajduje się TV, radio oraz lodówka. Na 20 arowej działce w miejscowości Stare Pole znajduje się altanka z możliwością grillowania, piaskownica, huśtawka i dużo wolnego miejsca na inną rekreację.

Czytaj więcej...

Starostwo Powiatowe w Malborku

Plac Słowiański 17, 82-200 Malbork, tel. 55 646 04 00, fax 55 272 34 62